חן טיגר - משרד עורכי דין
משרד עורכי דין בקרית שמואל

עו"ד חן טיגר - עורך דין מקרקעין בקרית שמואל

משרד עו"ד חן טיגר מתמחה בייצוג קונים ומוכרים בתחום המקרקעין, דיני התכנון והבנייה בקרית שמואל. משרד עו"ד חן טיגר חרט על דגלו את ערך המצוינות, המקצועיות והאנושיות – ערכים אלה מנחים אותנו בעבודה היומיומית מול לקוחות המשרד.

דיני מקרקעין, תכנון ובנייה מתעדכנים חדשות לבקרים כתוצאה מכך, מומלץ לשכור את שירותיו של עורך דין אשר מתמחה, עוסק וחי את תחום זה בלבד. עורך דין אשר עוסק במגוון רחב של תחומים (מקרקעין, גירושין, פשיטות רגל וכדומה) עלול לסכן ולחשוף אותך להפסדים כספיים כבדים.

משרד עו"ד חן טיגר מעניק ליווי, ייעוץ והכוונה מהשלבים הראשונים בעסקת המקרקעין ועד לשלב החתימה על ההסכם. המשרד פועל בנחישות וברגישות על מנת להשיג, לייצג ולקדם את האינטרסים שלך בצורה מהירה, קלה והכי חשוב אנושית. לקבלת ייעוץ משפטי ראשוני, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3977151 ונשמח לעמוד לרשותך.

עו"ד חן טיגר - עורך דין מקרקעין בקרית שמואל

משרד עו"ד חן טיגר בעל ניסיון רב שנים בדיני מקרקעין (עסקאות מכר מקרקעין, שכירות, מיסוי מקרקעין, תמ"א 38, ליקויי בנייה), דיני חוזים (צוואות, ירושות וייפוי כוח מתמשך) וליטיגציה בקרית שמואל. 

עו"ד חן טיגר פועל לייצוג ומימוש האינטרסים שלך תוך הקפדה על ליווי מקצועי, אישי ואנושי.

עסקאות מכר מקרקעין

מיסוי מקרקעין

צוואות וירושות

תמא 38

ליקויי בנייה

ליטיגציה (ייצוג בבית משפט)

מה הלקוחות מספרים עלינו?

אנחנו זוג צעיר וחיפשנו עורך דין מקרקעין שיוכל ללוות אותנו בתהליך רכישת הדירה החדשה. לשמחתי, חברה טובה המליצה לי על עו"ד חן טיגר וזו אחת ההחלטות הטובות שעשינו.

עו"ד חן טיגר ייצג אותנו במקצועיות רבה מול הקבלן והצליח לעלות על מספר נקודות בעייתיות בהסכם שחסכו לנו הרבה מאוד כסף ביום קבלת המפתחות. אנחנו מאוד מרוצים מאופן הטיפול המשפטי והאישי – אם אתם מחפשים עורך דין מקרקעין מומלץ אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר!
מאיה זילברשטיין

לייעוץ ראשוני עם עו"ד מקרקעין בקרית שמואל, ניתן ליצור קשר ב- 072-3977151 ונשמח לעמוד לרשותך!