חן טיגר - משרד עורכי דין
משרד עורכי דין בקרית ים

עו"ד חן טיגר - עורך דין מקרקעין בקרית ים

עסקאות מקרקעין (עסקאות מכירה או רכישה של נדל"ן, העברה ללא תמורה, תמ"א 38, פינוי-בינוי, פירוק שותפות במקרקעין וכדומה) הן עסקאות מורכבות אשר דורשות ידע, ניסיון וליווי מקצועי של עורך דין אשר מתמחה במקרקעין בלבד.

משרד עו"ד חן טיגר מעניק שירותים משפטיים בדיני חוזים, מקרקעין ונדל"ן לתושבי קרית ים והסביבה הקרובה כבר שנים רבות. במהלך שנות פעילות המשרד, ליווינו אינספור לקוחות שבדיוק כמוך רצו לסיים את העסקה בצורה מהירה, מושכלת ונכונה מבלי להיפגע ממוקשים כאלה ואחרים.

בסופו של יום, המטרה שלנו היא פשוטה לייצג את האינטרסים שלך בעסקה שעומדת לפניך, לחסוך לך כסף רב ולרתום את הניסיון הרב שצברנו על מנת להתריע על בעיות עתידיות. לקבלת ייעוץ ראשוני ממשרד עורכי דין חן טיגר, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3977151 ונשמח לעמוד לרשותך.

עו"ד חן טיגר - עורך דין מקרקעין בקרית ים

משרד עו"ד חן טיגר בעל ניסיון רב שנים בדיני מקרקעין (עסקאות מכר מקרקעין, שכירות, מיסוי מקרקעין, תמ"א 38, ליקויי בנייה), דיני חוזים (צוואות, ירושות וייפוי כוח מתמשך) וליטיגציה בקרית ים והסביבה. 

עו"ד חן טיגר פועל לייצוג ומימוש האינטרסים שלך תוך הקפדה על ליווי מקצועי, אישי ואנושי.

עסקאות מכר מקרקעין

מיסוי מקרקעין

צוואות וירושות

תמא 38

ליקויי בנייה

ליטיגציה (ייצוג בבית משפט)

מה הלקוחות מספרים עלינו?

אנחנו זוג צעיר וחיפשנו עורך דין מקרקעין שיוכל ללוות אותנו בתהליך רכישת הדירה החדשה. לשמחתי, חברה טובה המליצה לי על עו"ד חן טיגר וזו אחת ההחלטות הטובות שעשינו.

עו"ד חן טיגר ייצג אותנו במקצועיות רבה מול הקבלן והצליח לעלות על מספר נקודות בעייתיות בהסכם שחסכו לנו הרבה מאוד כסף ביום קבלת המפתחות. אנחנו מאוד מרוצים מאופן הטיפול המשפטי והאישי – אם אתם מחפשים עורך דין מקרקעין מומלץ אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר!
מאיה זילברשטיין

לייעוץ ראשוני עם עו"ד מקרקעין בקרית ים, ניתן ליצור קשר ב- 072-3977151 ונשמח לעמוד לרשותך!