עו"ד אור אופק
משרד עורכי דין בקרית ביאליק

משרד עו"ד אור אופק מתמחה בייצוג, ליווי משפטי ועריכת הסכם בתחום המקרקעין, דיני התכנון והבנייה בקרית ביאליק והסביבה הקרובה.

עו"ד אור אופק בעל ידע, מומחיות וניסיון רב שנים בתחום המקרקעין, דיני התכנון והבנייה כך שנוכל לספק לך את הפתרונות הטובים ביותר לסיטואציה שעומדת לפניך. אנו מקפידים לא רק על ייצוג מקצועי אלא בעיקר על ליווי אישי, צמוד ואנושי אשר מאפשר לכל לקוח לקבל שקט נפשי וידיעה שהוא נמצא בידיים טובות.

בעת כניסה לעסקת מקרקעין "פשוטה" או מורכבת כאחד – מומלץ בחום לשכור את שירותיו של עורך דין אשר מתמחה בנושא זה בלבד – עורך דין אשר מייצג לקוחות במספר רב של תחומים אינו יכול להפוך את עצמו למומחה בכל תחום דבר אשר בא על חשבון הלקוח.

משרד עו"ד אור אופק מתמחה בעסקאות מכר מקרקעין, עסקאות קומבינציה, בתים משותפים, תמ"א 38, פינוי-בינוי ועוד שלל נושאים משפטיים אשר קשורים בצורה ישירה לתחום המקרקעין, דיני התכנון והבנייה. לקבלת ייעוץ משפטי דיסקרטי, מקצועי ומותאם אישית, ניתן ליצור עימנו קשר ב – 072-3977151 ונשמח לעמוד לרשותך.

עו"ד אור אופק - עורך דין מקרקעין בקרית ביאליק

משרד עו"ד אור אופק בעל ניסיון רב שנים בדיני מקרקעין (עסקאות מכר מקרקעין, שכירות, מיסוי מקרקעין, תמ"א 38, ליקויי בנייה), דיני חוזים (צוואות, ירושות וייפוי כוח מתמשך) וליטיגציה בקרית ביאליק. עו"ד אור אופק פועל לייצוג ומימוש האינטרסים שלך תוך הקפדה על ליווי מקצועי, אישי ואנושי.

עסקאות מכר מקרקעין

מיסוי מקרקעין

צוואות וירושות

תמא 38

ליקויי בנייה

ליטיגציה (ייצוג בבית משפט)

מה הלקוחות מספרים עלינו?

אנחנו זוג צעיר וחיפשנו עורך דין מקרקעין שיוכל ללוות אותנו בתהליך רכישת הדירה החדשה. לשמחתי, חברה טובה המליצה לי על עו"ד אור אופק וזו אחת ההחלטות הטובות שעשינו.

עו"ד אור אופק ייצג אותנו במקצועיות רבה מול הקבלן והצליח לעלות על מספר נקודות בעייתיות בהסכם שחסכו לנו הרבה מאוד כסף ביום קבלת המפתחות. אנחנו מאוד מרוצים מאופן הטיפול המשפטי והאישי – אם אתם מחפשים עורך דין מקרקעין מומלץ אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר!
מאיה זילברשטיין

לייעוץ ראשוני עם עו"ד מקרקעין בקרית ביאליק, ניתן ליצור קשר ב- 072-3977151 ונשמח לעמוד לרשותך!