עו"ד אביב גלמן - עורך דין מקרקעין בעכו

משרד עו"ד אביב גלמן מייצג ומלווה לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים בתחומי המקרקעין, דיני התכנון והבנייה. במהלך השנים, ליווינו אינספור עסקאות מכר מקרקעין (קנייה או מכירה של נכסים, תמ"א 38, פינוי-בינוי ועוד) תוך מתן פתרונות משפטיים ומיסויים מקיפים לצורך הקטנת חבות המס הנדרש מלקוחותינו.

משרדינו מתמחה אך ורק בתחום המקרקעין, דיני התכנון והבנייה כך שנוכל להעניק לך את השירות המשפטי הטוב ביותר. עו"ד אביב גלמן מעודכן בכל עדכוני החקיקה בתחום, בעל ניסיון וידע רב – יתרונות אלה, מאפשרים לנו לספק פעם אחר פעם פתרונות יצירתיים לשלל בעיות משפטיות, בירוקרטיות ופרוצדוראליות אשר עלולות להתרחש ולתקוע את עסקת המקרקעין שחלמת עליה.

בסופו של דבר, המטרה שלנו היא לייצג את אינטרסים שלך בעסקה, לחסוך לך כסף וזמן רב מול כל הצדדים בעסקה. לשיחה ראשונית עם עו"ד אביב גלמן, ניתן להתקשר עכשיו ל – 072-3977151. השיחה מתבצעת ללא כל התחייבות מצידך, כך שאין לך מה להפסיד…

עו"ד אביב גלמן - עורך דין מקרקעין בעכו

משרד עו"ד אביב גלמן בעל ניסיון רב שנים בדיני מקרקעין (עסקאות מכר מקרקעין, שכירות, מיסוי מקרקעין, תמ"א 38, ליקויי בנייה), דיני חוזים (צוואות, ירושות וייפוי כוח מתמשך) וליטיגציה בעכו. 

עו"ד אביב גלמן פועל לייצוג ומימוש האינטרסים שלך תוך הקפדה על ליווי מקצועי, אישי ואנושי.

עסקאות מכר מקרקעין

מיסוי מקרקעין

צוואות וירושות

תמא 38

ליקויי בנייה

ליטיגציה (ייצוג בבית משפט)

מה הלקוחות מספרים עלינו?

אנחנו זוג צעיר וחיפשנו עורך דין מקרקעין שיוכל ללוות אותנו בתהליך רכישת הדירה החדשה. לשמחתי, חברה טובה המליצה לי על עו"ד אביב גלמן וזו אחת ההחלטות הטובות שעשינו.

עו"ד אביב גלמן ייצג אותנו במקצועיות רבה מול הקבלן והצליח לעלות על מספר נקודות בעייתיות בהסכם שחסכו לנו הרבה מאוד כסף ביום קבלת המפתחות. אנחנו מאוד מרוצים מאופן הטיפול המשפטי והאישי – אם אתם מחפשים עורך דין מקרקעין מומלץ אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר!
מאיה זילברשטיין

לייעוץ ראשוני עם עו"ד מקרקעין בעכו, ניתן ליצור קשר ב- 072-3977151 ונשמח לעמוד לרשותך!